Stali se z nás "Kozlováci"

Dnes jsme zajeli s Lenkou a Dádou na obecní úřad do Kozlova a přihlásili jsme se tam k trvalému pobytu. Paní starostka nás mile přivítala. Vyřídili jsme přihlašovací lístky, zaplatili poplatky za svoz odpadů a ze psů, a pobavili se o školce a o mladých rodinách v obci. Školka v obci naštěstí funguje, ale v poslední době se rodí málo dětí.

Tento krok naznačuje naše brzké stěhování do nového. Loni jsme v Kozlově koupili skromný domek, jehož vnitřní rekonstrukce by měla být hotova koncem tohoto měsíce. Stěhovat se chceme v květnu. Už se nemůžeme dočkat. Ne tak stěhování samotného, to bude pěkná fuška, ale toho až budeme ve svém, v klidném prostředí pryč z města.

Teď tedy máme (hlavně tatínek, na kterého je nyní psána většina smluv) o zábavu postaráno. Kromě běžného provozu a dohledu nad finišující rekonstrukcí se ještě budeme zabývat hlášením změny adresy na spoustě různých úřadů a dalších míst tak, abychom vyhověli předepsaným termínům a hlavně aby nám na starou adresu nechodila po odstěhování na konci května pošta.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.